Planer proizvodnje

Vaše naloge bodo naslednje:

  • priprava dolgoročnih in kratkoročnih planov proizvodnje,
  • analiza naročil ter razpoložljivosti in načrtovanje virov proizvodnje za uspešno izvedbo
  • delovnih nalogov,
  • priprava in razpis delovnih nalogov glede na plan in naročila,
  • usklajevanje plana s proizvodnjo glede razpoložljivih kapacitet in dobavnih rokov,
  • spremljanje odstopanj proizvodne realizacije od plana,
  • usklajevanje plana z nabavno službo glede materialnih potreb,
  • načrtovanje in spremljanje potreb po gotovih izdelkih in priprava predlogov popolnjevanja,
  • spremljanje realizacije delovnih nalogov in obveščanje o prihodih ter morebitnih odstopanjih,
  • izdelava analiz in poročil,
  • obvladovanje orodij za planiranje proizvodnje,
  • skrb za šifrant gotovih izdelkov.

Od kandidatov pričakujemo:

  • zaključeno vsaj VI. stopnjo izobrazbe organizacijske, tehnične, logistične ali ekonomske smeri,
  • izkušnje na primerljivih delovnih mestih (vsaj 1 leto),
  • aktivno znanje angleškega jezika in zaželeno znanje bosanskega (hrvaškega, srbskega) jezika,
  • dobra usposobljenost za delo z računalnikom, Office paket (Excel višji nivo),
  • poznavanje ERP sistemov (SAP, Navision, Infor, iCenter, Pantheon …),
  • zaželeno poznavanje analitičnih (BI) in orodij za delo s strankami (CRM),
  • poznavanje APS orodij za planiranje je prednost,
  • poznavanje področja proizvodnih procesov,
  • dobre organizacijske, vodstvene in komunikacijske sposobnosti,
  • sposobnost dela v izjemno dinamičnem in spreminjajočem se okolju,
  • želja po osebni rasti in nenehnem izobraževanju,
  • natančnost, doslednost, ciljna usmerjenost,
  • „Out of the box” razmišljanje,
  • vozniški izpit B kategorije.

Ponujamo:

  • delo v inovativnem podjetju, ki narekuje trende v industriji taktičnih oblačil,
  • ključno delovno mesto z visoko stopnjo odgovornosti, zaupanja in samostojnosti pri delu,
  • zaposlitev za nedoločen čas z poizkusno dobo 6 mesecev,
  • možnost osebne in strokovne rasti ter razvoja,
  • delo v urejenem delovnem okolju, kjer je skrb za zaposlene enako pomembna kot skrb za kupce.

Motivirane kandidate, ki izpolnjujete pogoje in se prepoznate v zgornjem opisu, vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem jeziku.

Prijave pričakujemo do 31.05.2022 na naslov: Uni & forma d.o.o., Planjava 6, 1236 Trzin ali na e-naslov: marta.kuhelj@ufpro.si.

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Prijavi se Nazaj na vsa odprta delovna mesta

Know someone who would be great for this job?

Evropska unija - evropski sklad za regionalni razvoj